anasayfa  haberler   e-posta  üye girişi  iletişim  açılış sayfası yap   sık kullanılanlara ekle
 
menu
                 
 
Haberler

Müzemizin Seramik Atölyesine misafir olan öğrenciler burada çeşitli çalışmalar yaptı. Eğitim atölyelerimize dahil olan öğrenciler keyifli vakit geçirdi.

Uğur Yurdakul'un ''Güneşe Bakanlar'' adlı kişisel Fotoğraf Sergisinin açılışı gerçekleşti.

Uçurtma Atölyemizi Savura Taşıdık

Milli Eğitim Müdürlüğünün desteği ile Kızıltepe İlçemizin Hanyeri köyünden, Mardin'de bir gün projesi kapsamında Müzemize gelen öğrenciler eserler hakkında bilgi sahibi oldu ve Eğitim etkinliklerimiz...

Artuklu'da Bir Gün Projesi kapsamında Müzemize getirilen 30 öğrenci geleneksel çocuk oyunları oynayarak keyifli anlar yaşadı.

Mardin Müzesi Uçurtma Atölyemizi Şanlıurfa'ya taşıdık. Şanlıurfa ili Ceylanpınar, Suruç ve Akçakale ilçelerinde görev yapan 50 öğretmene uçurtma yapımı eğitimi verildi.

Mardin Müzesi Müdürlüğü tarafından, “Hakikat Kapısı” teması ile bu yıl ikincisi düzenlenen “Mardin Masalcılar Buluşması”ndan geriye hafızalarda çok renkli görüntüler ve birbirinden güzel masallar kal...

Mardin Müze Müdürlüğü tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Mardin Masalcılar Buluşması start aldı.

Mardin Müze Müdürlüğü tarafından “Hakikat Kapısı” teması ile bu yıl ikincisinin düzenleneceği “Mardin Masalcılar Buluşması’nın açılış programı Artuklu Üniversitesi, Atatürk Kültür Merkezinde gerçekle...

Sibel Süreyya Aytekin'in ''Rengarenk Hayal Et'' isimli cam altı resim sergisi sanat galerimizde açıldı.

“İl Eğitim Tarihi Müzesi" başlıklı Konya' da düzenlenen çalıştaya Mardin Müzesi olarak müze eğitim uygulamalarımızla ve atölyelerimizle katıldık.

Şegra Aydoğan'ın hayat ağacı isimli yerleştirmesinin açılışı gerçekleştirildi.

Mardin Kalesi arkeolojik kazı çalışmaları yeniden başladı

Sanatçı Yüksel Sönmez'in ''Güvercinin Rüyası'' adlı kişisel resim sergisinin açılışı Müzemizin sanat galerisinde gerçekleştirildi.

Mardin Müzesi ve Uluslararası Kukla ve Gölge Oyunları Birliği Türkiye Milli Merkezi Derneği İstanbul Şubesi ortaklığında, Müzemizin Arkeopark alanında bir gösteri sunumu gerçekleştirildi.

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Adana Konsolosu Linda Stuart Specht, beraberindeki heyet ile birlikte müzemizi ziyaret etti.

Mardin Müzesi koleksiyonunda bulunan halı ve ve kilimlerin Müze laboratuvarımız uzmanları tarafından konservasyon çalışmaları ile mekanik temizlik işlemleri yapıldı.

Mardin Büyükşehir belediyesinin Mardin Masa birimi tarafından ''şehrimi tanıyorum'' projesi kapsamında Nusaybin ilçemizden 27 yetim kardeşimiz Müzemize getirildi.

Müzemizin tüm eğitim atölyelerini Midyat ilçemizde bulunan çocuklarımızın ayağına götürdük.

Dargeçit ilçesi Ilısu köyünde bulunan Boncuklu Tarla höyüğünde çalışan ekip ve işçilerimiz Müzemize ziyarete geldiler .

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Mardin Valiliği
Emniyet Müdürlüğü
Mardin MEB

Artuklu Üniversitesi

T.C.Kimlik Numarası

Askerlik Yoklaması

Vergi Kimlik No.

SSK İşlemleri

BAĞKUR İşlemleri

Mavi Tur

Telefon Kodları
Pasaport Başvuru
Telefon Faturası

Vergi Borçları

Emekli Sandığı

Milli Kütüphane

Mardin Barosu

Resmi Gazete

Araç Sorgula

Uçak Kalkış-İniş
 

Copyright © 2010 MARDİN MÜZESİ . Telif Hakları MARDİN MÜZESİ' ne Aittir

TASARIM : FOV AJANS